Facebook Artık İlişkinizi de Soracak

Çoğu internet kullanıcısı için hayatın bir parçası haline gelen Facebook, şimdilerde yeni bir değişikliğe imza atmaya hazırlanıyor.

Bildiğiniz gibi Facebook’ta hali hazırda arkadaş listenizdeki kişilerden onların gittikleri okul, yaşadıkları şehir gibi kişisel bilgilerini bu bilgilerin yer alması gereken alanda bulunan “iste” butonunu kullanarak isteyebiliyordunuz. Şimdi ise bu özellik arkadaşlarınızın ilişki durumları için de kullanılabiliyor. İlişki durumu kısmında yer alması planan bu “sor” butonu sayesinde ilgilendiğiniz kişinin ilişki durumunu kendisine sorabiliyorsunuz.

Eninde sonunda kullanıcılarının özel hayatlarına girmeyi başaran Facebook yetkilileri bu yeni butonu ne zaman aktif eder bilemiyoruz ancak yakın zamanda dünya çapında kullanıma açılacağı hakkında bilgiler var. İlerleyen günlerde Facebook’tan size ilişkiniz olup olmadığı hakkında sorular gelirse şaşırmayın deriz. 

Beğendiyseniz paylaşın. Paylaşmak Güzeldir 🙂
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0Share on VKBuffer this pageDigg thisShare on Reddit0Share on Yummly0Email this to someonePrint this page
Bu alana reklam verebilirsiniz!