07/05/2014 08:48

Son günlerde Facebook’ta yeni bir virüs salgını başladı. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve Burkina Fasolu’nun basın toplantısından bir görsel ile yayılan virüse dikkat!

Facebook ‘ta son iki gündür sürekli görülen bir paylaşım var. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve Burkina Faso Dışişleri Bakanı’nın ortak basın toplantısına ait video görseline tıklayanlar otomatik olarak hem videoyu beğenmiş oluyor hem de arkadaşlarıyla bunu paylaşıyor. Kullanıcının bigisi dışında gelişen bu salgın hızla yayılıyor.

1399441673_img20140507084133.jpg

Davutoğlu ve Burkina Faso Dışişleri Bakanı Djibrill Yipene Bassole’nin bir arada olduğu basın toplantısında ansızın bayılan ve Davutoğlu’nun müdahalesiyle yere düşmekten kurtulan Bassole’nin bu görüntüleri uzun zaman konuşulmuştu. Aradan geçen bir yılın ardından ise bu görüntüler yeni bir içerikmiş gibi Facebook’ta hızla yayılan bir virüse döndü.

Virüsün en dikkat çekisi kısımlarından biri de Arapça olması. Bu virüsten korunmak için bu içerik ile karşılatığınızda görsele tıklamamanız ve arkadaşlarınızı da uyarmanız gerekiyor.

Beğendiyseniz paylaşın. Paylaşmak Güzeldir 🙂
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0Share on VKBuffer this pageDigg thisShare on Reddit0Share on Yummly0Email this to someonePrint this page
Bu alana reklam verebilirsiniz!