14/05/2014 09:35

Google’ın Mail servisi GMail yaptığı yeniliklerle kullanıcı deneyimini en iyi seviyelere ulaştıran bi mail servisi. Bir öncki büyük güncelleme ile mail kutumuz Birincil, Sosyal, Tanıtımlar ve Güncellemeler olarak ayrılmış ve mail karışıklığının önüne geçilmişti.

Gelen bilgilere göre GMail çok yakında tekrar kendini güncellemek üzere. Yeni güncellmenin ilk ekran görüntüsünün paylaşılması üzerien yeni arayüzün iOS işletim sistemine benzediği yorumları yapılmaya başlandı. Aşağıda yeni arayüzün ekran görüntüsüne ulaşabilirsiniz (Fotoğrafın üstüne tıklayarak orijinal haline ulaşabilirsiniz).

Yeni arayüzü incelediğimizde sol tarafta büyük bir değişiklik olduğunu görmekteyiz. Yeni mail grupları ile daha fazla ayrıntılı guruplama sağlanarak mail karışıklığının tamamen önüne geçilmesi hedeflenmiş. Google’ın en başarılı olduğu servislerinden biri olan GMail her geçen sürümü ile en iyiyi bizlere sunmaya devam edecek gibi görünüyor.

 

 

 

1399991180_screen4-710.png

Beğendiyseniz paylaşın. Paylaşmak Güzeldir 🙂
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0Share on VKBuffer this pageDigg thisShare on Reddit0Share on Yummly0Email this to someonePrint this page
Bu alana reklam verebilirsiniz!