Renkli Galaxy Note 3'ler uluslararası pazarlara geliyor

Renklerin psikoloji üzerindeki etkisinin fark edenSamsung, Galaxy Note 3’e üç farklı renk seçeneği getirdi.

 

 

Geçtiğimiz günlerde, Güney Koreli teknoloji devini yakından takip eden ve sadece onun haberlerini yayınlayan SamMobileGalaxy Note 3’e çok yakında üç farklı yeni renk seçeneği ekleneceğinin sinyallerini vermişti. Bugün ise Samsung’tan iki tane söz konusu konu ile ilgili basın açıklaması geldi.

Galaxy Note 3’e rose altın siyahı, rose altın beyazı ve merlot kırmızısı olmak üzere üç farklı renk seçeneği ekleyerek market payını daha fazla yükseltmeyi deneyecek olan Samsung, renkten farklı olarak merlot kırmızılı phablet modelin kenarlarını gümüş metal ile kaplamış.

Şık bir görünüme sahip olan renkli Galaxy Note 3’ler birkaç ay içerisinde kademeli olarak uluslararası pazarlardaboy gösterecek. Rose beyaz altın renkli model ise bu ay içerisinde Çin’de raflardaki yerini almış olacak.

 

 

Beğendiyseniz paylaşın. Paylaşmak Güzeldir 🙂
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0Share on VKBuffer this pageDigg thisShare on Reddit0Share on Yummly0Email this to someonePrint this page
Bu alana reklam verebilirsiniz!