Belirtilene göre yakın bir zaman sonra Twitter’ın önemli eksikliklerinden birisi daha giderilecek.

Dünyanın en büyük sosyal ağlarından birisi olan Twitter’da her gün milyonlarca tweet atılıyor. Bazen tweet atarken bazı hatalar yapıyoruz ve bunları tweet’i gönderdikten sonra fark ediyoruz. Bunu düzeltmek için ise mecburen tweet’i silip yeniden göndermek durumunda kalıyoruz. Peki yaFacebook’taki gibi bir düzenleme butonu da Twitter’da olsaydı?

İşte böyle bir buton yakın bir zaman sonra Twitter’a da geliyor. Yani en azından yeni gelen raporlar bu yönde. Ancak bu butonun içeriği hakkında pek bir bilgi yer almıyor. Sonuçta Twitter’da şu ana kadar milyarlarca tweet atılmış durumda. Tüm atılan tweet’lere düzenleme butonunun eklenmesi oldukça güç gözüküyor. Bu yüzden, tweet’idüzenleme butonunun kısa bir süreliğine aktif olacağı düşünülüyor.

Aslına bakılırsa bu bile yeterli olacaktır. Çünkü genelde tweet atarken yapılan hataları tweet’i gönderdikten kısa bir süre sonra fark ediyoruz. Bu düzenleme butonu ile çok kısa sürede uygun güncelleme yapabilir, yazım hatalarını düzeltebilir veya hashtag ekleyebilirsiniz.

Kaynak: teknokulis

Beğendiyseniz paylaşın. Paylaşmak Güzeldir 🙂
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0Share on VKBuffer this pageDigg thisShare on Reddit0Share on Yummly0Email this to someonePrint this page
Bu alana reklam verebilirsiniz!