İşte Merakla Beklenen Far Cry 5

0
1848

Birbiri ardına gelen söylenti silsilesinin ardından, bildiğiniz gibi Far Cry 5, yeni Assassin Creed ve The Crew 2 ile birlikte geçtiğimiz hafta içinde duyurulmuştu. Twitter üzerinden yapılan duyuru, sadece bir görsel haricinde herhangi bir detay içermiyordu. Bu bağlamda da serinin yeni oyununun söylentiler doğrultusunda Spagetti Western teması ile mi geleceğini öğrenememiştik.

Bugün ise UbisoftFar Cry 5 ile ilgili olarak Welcome to Hope County adı altında bir dizi kısa tanıtım videosu yayınladı. Toplamda dört adet olan tanıtım videoları, oyunun geçeceği Hope County ile ilgili farklı yerleri gösteriyor ve ön-izleme resmine bakılırsa, söylentiler doğrultusunda Montana eyaletinde geçeceğini de onaylanmış oldu. Buna ek olarak, Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre, Far Cry 5 oyununun örtüsü 26 Mayıs 2017 tarihinde kaldırılacak ve bakalım altından neler çıkacak?

İyi seyirler!

Halihazırda PlayStation 4PC ve Xbox One için geliştirilmekte olan Far Cry 5, en geç 31 Mart 2018 tarihine kadar piyasada olacak.

Kaynak: Turuncu levye.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz