Sony Xperia Z3+ ( xperia z4)

0
3923

xperia z3+ z4

Sony’nin son amiral gemisi Xperia Z3+, Türkiye pazarına rekabet dolu bir fiyat ile giriyor. İşte merakla beklenen Sony Xperia Z3+ modelinin Türkiye fiyatı.

 

İşte Sony Xperia Z3+ Türkiye Fiyatı

Akıllı telefon piyasasında yılların markalarından olan Sony, bu yıl farklı bir hamle gerçekleştirdi. Uzun zamandır 6 ayda bir yeni telefon tanıtan ve güncelliğe önem verdiğini belirten marka, kullanıcılarının tepkisi üzerine bu yıldan itibaren artık her yıl bir amiral gemisi model tanıtacak.

Yılda 1 telefon tanıtma kararı alınmış olsa da Xperia Z3 rakip markalar ile rekabet edecek kadar güçlü özellikler sunmadığı için Sony, Xperia Z3+modelini erken tanıtmak zorunda kaldı.

15-06/12/sony-xperia-z3-plus.jpg

Sony yine rekabeti elden bırakmayan fiyat politikası ile karşımızda

Teknik özellik tarafında HTC One M9 benzeri gibi görünse de önemli yetenekleri olan ve ısınma tarafında HTC One M9 ile aynı kaderi paylaşmayan Xperia Z3+ modelinin Türkiye fiyatı açıklandı.

Ne LG‘nin agresif fiyat politikası, ne de HTC‘nin yüksek fiyat politikası ile karşımıza çıkan Sony, Xperia Z3+ modelini 2499 TL fiyat ile satışa sunacak. Ayrıca Xperia M4 Aqua modelinin de fiyatı açıklandı.

 

Xperia Z3+ Türkiye fiyatı 2499 TL, ancak ek kampanyalar ve tarifeler var!

Sonuç olarak Sony Xperia Z3+ modelinin Türkiye fiyatı biraz yüksek gibi görünse de, telefonun HTC One M9‘a kıyasla daha alınbilir olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Xperia Z3+ alınabilirliğin artması için çeşitli kampanyalar ve avantajlı operatör tarifeleri ile alınabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz