Twitter tweet düzenleme butonu üzerinde çalışıyor

4
7255

Belirtilene göre yakın bir zaman sonra Twitter’ın önemli eksikliklerinden birisi daha giderilecek.

Dünyanın en büyük sosyal ağlarından birisi olan Twitter’da her gün milyonlarca tweet atılıyor. Bazen tweet atarken bazı hatalar yapıyoruz ve bunları tweet’i gönderdikten sonra fark ediyoruz. Bunu düzeltmek için ise mecburen tweet’i silip yeniden göndermek durumunda kalıyoruz. Peki yaFacebook’taki gibi bir düzenleme butonu da Twitter’da olsaydı?

İşte böyle bir buton yakın bir zaman sonra Twitter’a da geliyor. Yani en azından yeni gelen raporlar bu yönde. Ancak bu butonun içeriği hakkında pek bir bilgi yer almıyor. Sonuçta Twitter’da şu ana kadar milyarlarca tweet atılmış durumda. Tüm atılan tweet’lere düzenleme butonunun eklenmesi oldukça güç gözüküyor. Bu yüzden, tweet’idüzenleme butonunun kısa bir süreliğine aktif olacağı düşünülüyor.

Aslına bakılırsa bu bile yeterli olacaktır. Çünkü genelde tweet atarken yapılan hataları tweet’i gönderdikten kısa bir süre sonra fark ediyoruz. Bu düzenleme butonu ile çok kısa sürede uygun güncelleme yapabilir, yazım hatalarını düzeltebilir veya hashtag ekleyebilirsiniz.

Kaynak: teknokulis

4 YORUMLAR

  1. Hi are using WordPress for your site platform? I’m new to the blog world but I’m trying to get started and set up my own. Do you require any html coding knowledge to make your own blog? Any help would be really appreciated!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz