Hotspot Shield Yasaklı Sitelere Giriş Programı

0
3543

Hotspot Shield Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Wireless ağlara bağlandığınızda veri hırsızlarından korunmak, internette sörf yaparken anonim olmak veya yaşadığınız ülkeye kapalı internet servislerinden faydalanmak istiyorsanız Hotspot Shieldkullanarak bütün bunları gerçekleştirebilirsiniz.

Yasaklı sitelere giriş programı Hotspot Shield aktif olduğu sürece internet bağlantınızı şifrelenmiş bir hale getiriyor ve bağlantı adresinizi de alternatif bir adresle geçici olarak değiştiriyor. Böylece ağınıza yapılacak izinsiz müdahale ve girişler tamamen ortadan kaldırılıyor.

Hotspot Shield’ı kurmak için Hotspot Shield Kurulumu videosunu izleyerek bilgi sahibi olun.

Hotspot Shield’in ücretsiz ve ücretli olan Elite sürümü bulunmaktadır. Ücretsiz versiyonunda ne yazık ki bazı sınırlamalar var. Bunlar hız limiti, gezdiğiniz web sayfalarında reklamlar yayınlanması ve sadece 3 GB bant genişliği. Eğer bu limitlerden kurtulmak istiyorsanız ödeme seçeneklerini kullanarak hesabınızı Hotspot Shield Elite’e güncellemeniz gerekiyor. Böylece 100% daha fazla hız, reklamsız sörf ve sınırsız bant genişliğinden faydalanabilirsiniz.

Hesabınızı Hotspot Shield Elite’e yükseltmek için yapılması gerekenleri Hotspot Shield Elite Yükseltme videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Hotspot Shield ile korunmak istemediğiniz zamanlarda ise Hotspot Shield Açma ve Kapatma videomuzu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tamindirden programı indirebilirsiniz. link http://goo.gl/CNlUV

Kaynak: tamindir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz